Váš košík je prázdny

Jemný krém na ruky

jemný a ľahký krém s lecitínom a vitamínmi bez éterických olejov

Viac o produkte

Výrobca: Nobilis Tilia s.r.o.

Spýtajte sa na tento produkt
Jemný krém na ruky

Jemný krém na ruky
N0129.50
50 ml 6-10 dní

9,40 €


Nová receptúra Báza V1 je založená na úplne novom emulgačnom systéme na báze glukózy, teda najlepšieho cukoru, ktorý sa v prírode vyskytuje. Je najbližší metabolickým pochodom Vášho tela a zároveň podporuje prirodzené prostredie Vašej pleti. Nový emulgačný systém je veľmi šetrný k pokožke, má hydratačné vlastnosti a vytvára výsostne jemné a ľahké emulzie. Je vhodný k samostatnému použitiu na precitlivenú pokožku ako hypoalergenny výrobok alebo do neho možno pridávať éterické oleje podľa požadovaného účinku či vône.

Použitie:

Do 100 ml krému pridajte 10-15 kvapiek éterického oleja alebo ich zmes, starostlivo zamiešajte a nanášajte na pleť bežným spôsobom.

Zloženie:

Sojový olej, mandlový olej, demineralizovaná voda, emulgátor ,včelí vosk, lecitin, stearin, cetylalkohol, glycerol, D-Panthenol, vitaminy A, E, C.

INCI:

Aqua, Glycine Soja Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Glycerin, Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Cera Alba, Panthenol, Lecithin, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, PEG-8, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Ethylhexylglycerin, Polyaminopropyl Biguanide.

Poznámka:

2 listy


na vrch stránky ...