Váš košík je prázdny
Arganový olej BIOAroma olej migréna


Arnikový gel - CPK

účinná pomoc pri pomliaždeninách

Viac o produkte

Výrobca: Nobilis Tilia s.r.o.

Spýtajte sa na tento produkt
Arnikový gel - CPK

Arnikový gel - CPK
NTN0216
50 ml 6-10 dní

7,96 €


Arnika horská (Arnica montana) je už po stáročia užívaná ako liek na pomliaždeniny a výrony. Má protizápalové účinky, pomáha pri hojení a uľavuje pri zápaloch. Obsahuje silicu s analgetickými, anestetickými, protizápalovými a antiseptickými účinkami, ďalej slizy, horčiny, kumariny a flavonoidy. Dôležité stopové prvky v arnike sú selén a mangán, ktoré pôsobia v tele ako veľmi účinné antioxidanty, mangán je naviac nevyhnutne dôležitý pre zdravé kosti, hojenie rán a metabolizmus bielkovín, cholesterolu a uhľohydrátov. Prírodný arnikový gel Nobilis Tilia je vytvorený na báze polysacharidov a obsahuje účinné množstvo arnikového extraktu. Je vhodný na použitie nielen na pomliaždeniny, ale i pri artritických a artróznych problémoch, opuchoch a preležaninách. Zlepšuje miestne prekrvenie pokožky a odvod splodín. Používa sa tiež ako prevencia žilových zápalov, urýchľuje vstrebávanie opuchov a modrín.

Použitie:

Nanášame na postihnuté miesto aspoň dvakrát denne. Nepoužívame do otvorených hlbokých poranení. U citlivých osôb môže arnika spôsobiť alergické reakcie, v tom prípade je treba pri prvých známkach aplikáciu prerušiť.

Zloženie:

voda, arnikový extrakt, karbomer, konzervant.

INCI:

Aqua, Alcohol, Arnica Montana Flower Extract, Carbomer, Triethanolamine, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Ethylhexylglycerin, Polyaminopropyl Biguanide.

Poznámka:

CPK


Dalšie kategórie na vrch stránky ...