Váš košík je prázdny

Konopný olejový multigel CPK BIO

na umývanie, kúpanie a ošetrovanie ekzematickej pokožky a lupienky

Viac o produkte

Výrobca: Nobilis Tilia s.r.o.

Spýtajte sa na tento produkt
Konopný olejový multigel CPK BIO

Konopný olejový multigel CPK BIO
NTN0219.50
50 ml 6-10 dní

9,56 €

Konopný olejový multigel CPK BIO
NTN0219.200
200 ml 6-10 dní

20,76 €


Unikátny olejový gél s vysokým obsahom konopného oleja je multifunkčným liečebným prípravkom pre problematickú a ekzematickú pokožku. Unikátna receptúra olejového gélu tak poskytuje 3 prípravky v 1 a dodáva pokožke vysoké percento konopného oleja v dokonale vstrebateľnej podobe. Konopný olej je známy svojimi blahodarnými účinkami na suchú, popraskanú a ekzematickú pleť. Obsahuje nenasýtené mastné kyseliny v ideálnom pomere spolu s celou radou vitamínov a na pokožku má regeneračné, zvláčňujúce, upokojujúce, protizápalové a premasťujúce účinky.
Použitie:

Jemný gél je vhodný na každodenné ošetrenie, nanáša sa na pokožku podľa potreby, aspoň ráno a večer. S vodou vytvára gél veľmi jemnú emulziu, ktorú odporúčame k šetrnému umývaniu ekzematickej a psoriatickej pokožky. Ak pridáte 1-2 polievkové lyžice gélu do kúpeľa, vytvoríte jedinečný mliečny kúpeľ, ktorý hydratuje a chráni pokožku.

INCI:

Cannabis Sativa Seed Oil, Oenothera Biennis Oil, Glycerin, Polyglyceryl-5 Oleate, Aqua, Panthenol, Squalene, Tocopheryl Acetate, Zmes éterických olejov, Limonene*.* - z prírodných éterických olejov


na vrch stránky ...