Váš košík je prázdny

Hypoalergénny gél Levantis

Upokojujúci a ochranný gél na ošetrenie ekzémov, podráždenej pokožky a odrenín, zmierňuje svrbenie

Viac o produkte

Výrobca: Nobilis Tilia s.r.o.

Spýtajte sa na tento produkt
Hypoalergénny gél Levantis

Hypoalergénny gél Levantis
NTN0227.100
100 ml 6-10 dní

10,36 €


Špeciálny hypoalergénny gél s obsahom hojivých látok ako je zinok a éterický olej z levandule chráni pokožku pred odreninami a zapareninami u všetkých činností so zvýšenou záťažou sedacej časti tela (cyklistika, jazdectvo, veslovanie a iné). Pomáha hojiť už prípadne vzniknuté oderky a odreniny. Vďaka svojej jemnosti je výborný aj pre upokojenie podráždenej detskej pokožky, napríklad pod plienkami. Ochranný gél sa intenzívne vtiera do pokožky v sedacích partiách pred športovou aktivitou, prípadne sa ním ošetrujú postihnuté miesta podľa potreby.

Je hypoalergénny, vhodný na podráždenú, zápalovú a ekzematickú pokožku.

Použitie:

Jemne vtierame do postihnutých miest.

Zloženie:

Voda, panenský slnečnicový olej, oxid zinočnatý, extrakt z ľalie bielej, emulgátor, včelí vosk, cetylalkohol, xanthanová guma, chlorid sodný, éterický olej.

INCI:

Aqua, Helianthus Annuus Seed Oil, Zinc Oxide, Lilium Candidum Flower Extract, Propylene Glycol, Glyceryl Stearate, Cera Alba, Cetyl Alcohol, Xanthan Gum, Potassium Sorbate, Sodium Chloride, Illite, zmes éterických olejov, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Ethylhexylglycerin, Polyaminopropyl Biguanide, Linalool*, Geraniol*, Limonene*, * - z prírodných éterických olejov

Poznámka:

2 listy


na vrch stránky ...