Váš košík je prázdny

Eukalyptový bio balzam

Pri nachladnutí a dýchacích problémoch.

Viac o produkte

Výrobca: Nobilis Tilia s.r.o.

Spýtajte sa na tento produkt
Eukalyptový bio balzam

Eukalyptový bio balzam
NTN0404.50
50 ml 6-10 dní

9,76 €

Eukalyptový bio balzam
NTN0404.5000
5000 ml 6-10 dní

114,96 €


Receptúra eukalyptového balzamu využíva ako základ BIO rastlinný tuk Karité a sezamový olej. Výborne sa vstrebáva do pokožky a nesie tak účinné látky rýchlejšie ku krvným vlásočniciam. Okrem prírodného gáforu a mentolu obsahuje balzam účinnú zmes éterických olejov eukalyptu globulu, BIO borovicových terpénov, tymiánu thymolu a borovice lesnej. Všetky uvedené oleje sú výnimočné svojimi protiinfekčnými účinkami na dýchací systém, pomáhajú odhlieneniu a zároveň majú i celkové posilňujúce účinky na celý organizmus, pôsobí proti únave a melanchólii. Eukalyptový balzam sa vtiera do hrudníku a chrbáta a môže sa použiť i k masáži chodidiel a k nanášeniu na akupresúrne body. Neobsahuje žiadne syntetické látky a konzervanty.

Použitie:

Eukalyptovým balzamom potierame hrudník pri nachladnutí a pri dýchacích problémoch spánky, dekolt a ramená na osvieženie.

Zloženie:

Butyrospermum Parkii Butter, Sesamum Indicum Seed Oil, Camphor, Menthol, zmes éterických olejov, CI 75810, Citral*, Geraniol*, Limonene*, Linalool*. *- z prírodných éterických olejov

Poznámka:

CPK BIO


na vrch stránky ...