Váš košík je prázdny

Jemný peeling s lávovou zemou

pre hĺbkové čistenie pleti, vytvára výborne sklznú vrstvu ideálny pre jemnú peelingovú masáž

Viac o produkte

Výrobca: Nobilis Tilia s.r.o.

Spýtajte sa na tento produkt
Jemný peeling s lávovou zemou

Jemný peeling s lávovou zemou
NTN0617.50
50 ml 6-10 dní

10,36 €


Je určený na šetrný peeling tváre i celého tela. Obsahuje lávovú zem, ktorá má pozoruhodné umývacie a čistiace schopnosti. Lávová zem, alebo tiež mydlový či marocký kameň, je unikátny druh ílu, ktorý na seba viaže nečistoty bez toho, aby porušoval prirodzený kožný film pokožky. Ideálny je práve v kombinácii s unikátnym prírodným olejovým gélom, ktorý po rozotrení na pokožke vytvorí výborne sklznú vrstvu ako základ k jemnej peelingové masáži. Pridaním vody sa vytvorí ošetrujúce mlieko, ktoré sa ľahko zmýva. Zmes éterických olejov s prevahou ruže, levandule a geránia upokojuje podráždenie a znižuje napätie, zatiaľ čo ostatné oleje pokožku čistia a osviežujú.

Použitie:

Pridáním malého množstva vody vytvorte emulziu a krúživými pohybmi masírujte pokožku. Potom umyte alebo dočistite pleťovou či kvetovou vodou.

Zloženie:

Aqua, Morroccan Lava Clay, Polyglyceryl-5 Olea, Caprylic / Caprice Triglyceridy, Glycerín, Tocopheryl Acetate, Zmes éterických olejov, Alcohol, Limonene *, Citronellol *; * - z prírodných éterických olejov

Poznámka:

CPK BIO

Mohol by Vás zaujímať i tento tovar

Vaše komentáre  

+1
# KatarínaM_875 11-07-2013 19:23
Tento peeling je fakt skvelý. Má nádhernú vôňu a svojou jemnou krémovou konzistenciou je vhodný rovnako na použitie na telo ako aj na tvár. Pleť je po jeho použití príjemná a jemná na dotyk. Maximálna spokojnosť.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať

na vrch stránky ...