Váš košík je prázdny

Hydrofilný olej s myším chvostom

Umývací a regeneračný hydrofilný olej pri menštruačných problémoch, bolestiach a prechladnutí.

Viac o produkte

Výrobca: Nobilis Tilia s.r.o.

Spýtajte sa na tento produkt
Hydrofilný olej s myším chvostom

Hydrofilný olej s myším chvostom
NTN0909.200
200 ml 6-10 dní

15,56 €


Používa sa na umývanie tváre, dekoltu či celého tela miesto mydiel, gélov alebo pleťových mliek. Obsiahnuté éterické oleje majú mnohostranné účinky a v aromaterapii sú odporúčané k bežnej dennej hygiene, ale aj pri nachladnutí, na uvoľnenie bolestivých kĺbov a intímnu hygienu. V kúpeli sa využívajú na hojenie hemoroidov. Nepoužívať v tehotenstve.
Použitie:

Nanášajte na vlhkú pleť. Zmiešaním s vodou sa vytvorí riedka emulzia, ktorá umýva nečistoty rozpustené vo vode i v olejoch. Emulziu jemnými krúživými pohybmi rozotrite po pokožke. Jej nadbytok potom umyte alebo zotrite tampónom navlhčeným pleťovou či kvetovou vodou. Pre intímnu hygienu naneste niekoľko kvapiek oleja zvonku na sliznicu, nechajte pôsobiť a umyte.

Zloženie:

Glycine Soja Oil, Sorbitan Olea, Polysorbate 80, Caprylic / Caprice Triglyceridy, Thymus Vulgaris Oil, Pelargonium graveolens Oil, Satureia hortensis Oil, Salvia Officinalis Oil, Achillea millefolium Oil, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Citronellol *, Geraniol *, Linalool *, Limonene *, Citral *. * - z prírodných éterických olejov

Vaše komentáre  

-1
# viera [neregistrovaný] 05-06-2012 19:01
to zlozenie by malo byt v slovencine!
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať

na vrch stránky ...