Váš košík je prázdny

Santal v jojobovom oleji

Antidepresívum, upokojuje nervovú sústavu, pomáha pri nespavosti, podráždení, prílišnom premýšľaní a starostiach tým, že prečisťuje a ukotvuje myseľ, otvára vnútorný priestor, dodáva kľud.

Viac o produkte

Výrobca: Nobilis Tilia s.r.o.

Spýtajte sa na tento produkt
Santal v jojobovom oleji

Santal v jojobovom oleji
NTN1019
20 ml 6-10 dní

13,36 €


Pretože používanie indického santalového oleja Santalum album predstavuje eticko-ekologický problém, spoločnosť Nobilis Tilia už od roku 2005 používa na predaj i na výrobu olej zo santalu austrálskeho Santalum spicatum. Jeho aróma je typická santalová s prídavnými čerstvými kvetinovými a zelenými tónmi. Obsahuje významné množstvo bisabololu a farnesolu a vyšší obsah nuciferolov. Má protizápalový účinok (santalové bisabololy sú veľmi podobné bisabololom rumančeka modrého) najmä na močovo-pohlavné ústrojenstvo. Farnesol, ktorý má antibakteriálne účinky, sa hojne nachádza v kvetových éterických olejoch ako ruža, jazmín či ylang-ylang a dodáva typickej santalovej aróme čerstvé zelené tóny. Protizápalový účinok santalu sa využíva pri infekciách dýchacích ciest a kožných ochoreniach. Santal je významné antidepresívum, ukľudňuje nervovú sústavu, pomáha pri nespavosti, podráždení, prílišnom premýšľaní a starostiach tým, že prečisťuje a ukotvuje myseľ, vytvára vnútorný priestor a dodáva kľud. Santalová vôňa pomáha pri meditácii k zjednotení tela, mysle a duše a pomáha nám vrátiť sa do svojho stredu.

Použitie:

Pár kvapiek oleja votriete na šiju, zápästie či tvár alebo olej použite k masáži, buď samostatne alebo ako súčasť masážnej kompozície.

Zloženie:

Jojobový olej, éterický olej.

INCI:

Simmondsia Chinensis Seed Oil, Santalum Album Oil, Farnesol*. *-z prírodných éterických olejov

Poznámka:

CPK


na vrch stránky ...