Váš košík je prázdny

Masážny olej Žofie

harmonizujúci masážny a telový olej pre deti a kojencov, uvoľňuje svalové napätie

Viac o produkte

Výrobca: Nobilis Tilia s.r.o.

Spýtajte sa na tento produkt
Masážny olej Žofie

Masážny olej Žofie
NTN1116.200
200 ml 6-10 dní

11,96 €


Masážny olej používame na bežné ošetrenie detskej pokožky kedykoľvek počas dňa alebo po kúpeli. Má výborné ukľudňujúce účinky a veľmi dobre sa hodí na masáže pre deti od deviateho týždňa. Vyvážená zmes éterických olejov pomáha udržovať pokožku vláčnu a priaznivo pôsobí pri zapareninách či ekzémoch. Výborne uvoľňuje svalové napätie a kŕče, vrátane kŕčov tráviaceho ústrojenstva. Zároveň má zmes harmonizačné a ukľudňujúce účinky na detskú psychiku, pomáha vyrovnávať výkyvy nálad a zpracovávať zážitky každého dňa. Deťom veľmi príjemne vonia.

Použitie:

Olej používame na bežné ošetrenie kedykoľvek počas dňa alebo po kúpeli. Pri odstraňovaní lupín ho jemne vmasírujeme do vláskov a vyčešeme. Môžeme prevádzať taktiež účinnú vodnú masáž: asi dvadsať kvapiek oleja nakvapkáme do vaničky a vtierame behom kúpeľa do detskej pokožky.

Zloženie:

Panenský slnečnicový olej, mandľový olej, vitamín A, vitamín E, zmes éterických olejov.

INCI:

Helianthus Annuus Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, PEG-8, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Ascorbic Acid, Citric Acid, Zmes éterických olejov, Linalool*, Limonene*, Geraniol*. * - z prírodných éterických olejov.

Poznámka:

CPK


na vrch stránky ...