Váš košík je prázdny

Masážny olej Tantra CPK BIO

Olej prehlbuje zážitok z erotickej a tantrickej masáže, zmyselný a euforizujúci, otvára priestor intuícii a hravosti, podporuje spojenie so svojími pocitmi

Viac o produkte

Výrobca: Nobilis Tilia s.r.o.

Spýtajte sa na tento produkt
Masážny olej Tantra CPK BIO

Masážny olej Tantra CPK BIO
NTN1130.200
200 ml 6-10 dní

15,96 €

Masážny olej Tantra CPK BIO
NTN1130.5000
5000 ml 6-10 dní

163,76 €


Éterické oleje so zmyselnou exotickou vôňou vás zavedú hlboko k vašim pocitom a umocnia spojenie so sebou samým i s druhými na telesnej i duševnej úrovni. Zmierňujú únavu a napätie a postupne uvolňujú celé telo i myseľ. Prebúdzajú energiu k hravosti, aktivite a tvorivosti. Afrodiziakálne účinky éterických olejov otvárajú priestor intuícii, umožňujúce hlboké tantrické zážitky a eufóriu.

Použitie:

Používa sa ako ošetrujúci telový olej na každodennú starostlivosť o pokožku celého tela po kúpeli alebo ako prípravok na profesionálnu či domácu masáž.

Zloženie:

Mandľový olej jemný, Bio slnečnicový olej, marhuľový olej, vitamín A, vitamín E, zmes éterických olejov. Alergény: Limonene*, Benzyl Benzoate*, Benzyl Salicylate*, Isoeugenol*, Linalool*, Geraniol*, Benzyl Alcohol*, Eugenol*, Citronellol*. * - z prírodných éterických olejov

INCI:

Helianthus Annuus Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Zmes éterických olejov, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Alcohol, Limonene*, Benzyl Benzoate*, Benzyl Salicylate*, Isoeugenol*, Linalool*, Geraniol*, Benzyl Alcohol*, Eugenol*, Citronellol*. * - z prírodných éterických olejov.

Poznámka:

CPK BIO


Dalšie kategórie na vrch stránky ...