Váš košík je prázdny

Masážny olej Celulitída CPK BIO

Jedinečný masážny olej napomáha odbúravať podkožný tuk. Veľmi účinný v boji proti celulitíde, zlepšuje prekrvenie pokožky a činnosť podkožného väziva.

Viac o produkte

Výrobca: Nobilis Tilia s.r.o.

Spýtajte sa na tento produkt
Masážny olej Celulitída CPK BIO

Masážny olej Celulitída CPK BIO
NTN1137.200
200 ml 6-10 dní

15,56 €

Masážny olej Celulitída CPK BIO
NTN1137.5000
5000 ml 6-10 dní

159,96 €


Zmes éterických olejov obsiahnutá v tomto výrobku zlepšuje pružnosť a prekrvenie pokožky, priaznivo ovplyvňuje činnosť podkožného väziva. Zabraňuje nadmernému usadzovaniu tuku v kožných bunkách a zlepšuje vitalitu pokožky. Zároveň posilňuje krvný obeh a odvod toxínov z organizmu prečisťovaním lymfatického systému. Olej účinne doplňuje komplexnú terapiu zahrňujúcu úpravu stravy, zvýšenie príjmu tekutín a zvýšenie pohybovej aktivity.

Použitie:

Používa sa ako ošetrujúci telový olej na každodennú starostlivosť o pokožku celého tela po kúpeli alebo ako prípravok pre profesionálnu či domácu masáž. Olejom vykonávajte masáž postihnutých miest, vždy ráno a večer.

Zloženie:

Mandľový olej jemný, Bio slnečnicový olej, marhuľový olej, vitamín A, vitamín E, zmes éterických olejov. Alergeny: Limonene*, Citronellol*, Geraniol*, Citral*. * - z prírodných éterických olejov.

INCI:

Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Směs éterických olejů, Limonene*, Citronellol*, Geraniol*, Citral*. * - z prírodných éterických olejov.

Poznámka:

CPK BIO


Dalšie kategórie na vrch stránky ...