Váš košík je prázdny

Deodorant šalvia

Osviežujúca vôňa šaľvie a citrusov povznáša, rozveseľuje, dodáva radosť a potešenie. Obsiahnutý šaľviový olej zosilňuje deodoračný účinok a je vhodný pri nadmernom potení.

Viac o produkte

Výrobca: Nobilis Tilia s.r.o.

Spýtajte sa na tento produkt
Deodorant šalvia

Deodorant šalvia
NTN2102
50 ml 6-10 dní

9,96 €


Receptúra prírodného deodorantu v sebe kombinuje pôsobenie multifunkčných emulgátorov a zinočnatých iónov do silných antimikrobiálnych účinkov. Deodorant má mierny antiperspiračný účinok vďaka obsahu organicky viazaného zinku, a tak nebráni prirodzeným funkciám pokožky. Antimikrobiálne zložky pohlcujú baktérie spôsobujúce pach potu. Éterické oleje sú fixované na špeciálnom škrobe a dochádza tak k ich pozvolnému uvoľňovaniu v závislosti na teplote. Čím viac sa zvyšuje telesná námaha a teplota, tým viac účinných látok sa uvoľňuje - dochádza k postupnému vytesňovaniu naviazaných éterických olejov. Obsiahnutý zinklaktát napomáha ukľudneniu podráždenej pokožky, takže deodorant je vhodný i po holení či depilácii.

Použitie:

Nanášajte pomocou roll-onu obvyklým spôsobom.

Zloženie:

Voda, kukuričný škrob, ricínový olej, triethylcitrát, cetylalkohol, ricinoleát zinočnatý, glyceryl kaprylát, sodium lauroyl lactylate (emulgátor na báze kyseliny mliečnej a sodného mydla), polyglyceryl-5 oleát (emulgátor na báze glycerínu a rastlinného oleja), xanthanová guma, laktát zinočnatý, sorban draselný, *zmes éterických olejov.

INCI:

Aqua, Ricinus Communis Seed Oil, Zea Mays Starch, Cetyl Alcohol, Triethyl Citrate, Zinc Ricinoleate, Glycerin, Xantan Gum, Polyglyceryl-5 Oleate, Sodium Lauroyl Lactylate, Glyceryl Caprilate, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Zinc Lactate, Lactid Acid, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Limonene*, Linalool*.

Poznámka:

CPK

Mohol by Vás zaujímať i tento tovar


na vrch stránky ...