Váš košík je prázdny

Prírodný deodorant

s unikátnym pozvoľným účinkom uvoľňuje éterické oleje v závislosti od telesnej teploty

Viac o produkte

Výrobca: Nobilis Tilia s.r.o.

Spýtajte sa na tento produkt
Prírodný deodorant

Prírodný deodorant
NTN6004.50
50 ml 6-10 dní

10,36 €


Rastlinný deodorant má mierny antiperspiračný účinok vďaka obsahu organicky viazaného zinku, a tak nebráni prirodzeným funkciám pokožky. Špeciálna kombinácia troch antimikrobiálnych látok ničí baktérie spôsobujúce pach potu. Éterické oleje sú fixované na špeciálnom škrobe a dochádza tak k ich pozvoľnému uvoľňovaniu v závislosti na teplote. Čím viac sa zvyšuje telesná námaha a teplota, tým viac účinných látok sa uvoľňuje - dochádza k postupnému vytesňovania naviazaných éterických olejov. Obsiahnutý zinklaktát napomáha upokojeniu podráždenej pokožky, takže dezodorant je vhodný aj po holení či depilácii. Neobsahuje mastenec ani hliník. Aj tento výrobok pánskej rady podporuje jej osobitú parfumáciu.

Použitie:

Nanášajte pomocou roll-onu obvyklým spôsobom.

INCI:

Triethyl Citrate, Aqua, Ricinus Communis Seed Oil, Zea Mays Starch, Cetyl Alcohol, Zinc Ricinoleate, Sodium Benzoate, Glycerin, Parfum, Xanthan Gum, Potassium Sorbate, Sodium Stearoyl Lactylate, Polyglyceryl-5 Oleate, Glyceryl Caprylate, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Zinc Lactate, Lactic Acid, Limonene*, Linalool*, Eugenol*, Geraniol*, * - z prírodných éterických olejov

Mohol by Vás zaujímať i tento tovar

Vaše komentáre  

+1
# MichalN_701 20-02-2013 07:03
Tento deodorant je vynikajúci. Dlho som hľadal čisto prírodný bez rôznych hliníkatých solí, ktorý by však mal aj antiperspiračné účinky a nezanechával žlté škvrny na tričkách. Spĺňa všetky moje kritéria a má aj príjemnú vôňu.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať

na vrch stránky ...