Váš košík je prázdny

Posilňujúci šampón

na podporu rastu vlasov je šetrný k pokožke, regeneruje a vyživuje, chráni vlasy pred vysušením a obmedzuje vznik lupín

Viac o produkte

Výrobca: Nobilis Tilia s.r.o.

Spýtajte sa na tento produkt
Posilňujúci šampón

Posilňujúci šampón
NTN6006.200
200 ml 6-10 dní

11,76 €

Posilňujúci šampón
NTN6006.500
500 ml 6-10 dní

22,36 €


Prírodná kompozícia šampónu je vyvážená tak, aby cez svoju vysokú umývaciu schopnosť zostal šetrný k vlasom a vlasovej pokožke, prispieval k ich regenerácii a dodával potrebné výživné látky. Umývací účinok je postavený na betaín cukrovom základe, preto - na rozdiel od mnohých iných typov prírodných šampónov - vytvára hustú penu. Obsahuje kombináciu špeciálneho myrhového extraktu a PCA glyceryl oleátu, ktorý priľne k vlasu a obnoví jeho lipidovú vrstvu. Chráni tak pred nadmerným vysušením vlasovej pokožky. Obsiahnutá zmydelnená myrha má podobné účinky a poskytuje vlasu zvýšenú ochranu. Na vlasovú pokožku má potom myrha upokojujúce účinky, pôsobí antimikrobiálne a obmedzuje vznik lupín.
Posilňujúci šampón pre mužov s éterickými olejmi s prevahou limetky a cédru stimuluje vlasovú pokožku, vlasy vyživuje a posilňuje. Pri pravidelnom používaní podporujú obsiahnuté bioaktívne látky rast vlasov. Jemný prírodný šampón je vhodný pre každodenné použitie, neobsahuje žiadne problematické látky ako SLS, SLES a PEG.

Použitie:

Prírodný šampón pôsobí dvojfázovo. Naneste na vlhké vlasy, nechajte niekoľko sekúnd pôsobiť a umyte. Naneste znovu malé množstvo šampónu a jemnou masážou vytvorte hustú penu, ktorá vlasy výborne zbaví nečistôt a mastnoty. Omyjte.

INCI:

Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Decyl Glucoside, Polyglyceryl-4 Caprylate, Sodium Lauroyl Glutamate, Diglycerin, Citric Acid, Sodium Lauryl Glucose Carboxylate, Lauryl Glucoside, Sucrose Cocoate, Betaine, Panthenol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, PCA Glyceryl Oleate, Zmes éterických olejov, Lactic Acid, Limonene*, Citral*. * - z prírodných éterických olejov

Mohol by Vás zaujímať i tento tovar


na vrch stránky ...